O prijavama ispita

Nastavno na Odluku dekana, a u skladu s Preporukama Sveučilišta u Zagrebu izvanredni ispitni rok održava se online od 20. travnja 2020. do 24. travnja 2020. sukladno akademskom kalendaru.

Prijava ispita za redovite i izvanredne studente provodi se kao i do sad putem ISVU sustava.

Ako ste student koji studira duže vrijeme, student na razlikovnoj godini ili poslijediplomskom specijalističkom studiju obavezno se javite nastavnicima putem elektorničke pošte kako bi vas izvijestili o načinima polaganja ispita!!

Na mrežnim stranicama Fakulteta i na 2CO2, na podstranicama Studentske službe dostupni su:

Ako prijavljujete ispit pred povjerenstvom (komisijski ispit) obavezno se javite nastavnicima putem elektroničke poruke.
Temu i/ili obranu završnog/diplomskog rada možete prijaviti elektronički, putem poveznice: https://www.ufzg.unizg.hr/form

Sva potrebna dokumentacija nalazi se na mrežnim stranicama Fakulteta i na 2CO2.

Sretno!

doc. dr. sc. Višnja Rajić