Pomoć za lokacijski odsjek u Petrinji / Help for the Location Department in Petrinja

Poštovani,

uslijed razornog potresa koji je pogodio Petrinju i okolna mjesta stradao je i naš Lokacijski odsjek u Petrinji, koji predstavlja kolijevku učiteljskog obrazovanja u Republici Hrvatskoj od davne 1821. godine.

Solidarni s našim kolegama i studentima u Petrinji koji proživljavaju iznimno teške trenutke uzrokovane stradanjem i oštećenjima od potresa, pozivamo sve one koji su u mogućnosti da svojim prilogom doprinesu obnovi i stavljanju u funkciju zgrade našega Fakulteta u Petrinji.

U želji da našim kolegama i studentima čim prije osiguramo uvjete za funkcionalan rad, molimo vas da svoju uplatu izvršite prema sljedećim podatcima:

Primatelj: Sveučilište u Zagrebu, Učiteljski fakultet, Savska cesta 77, 10 000 Zagreb,

IBAN: HR9124020061500080595,
Model: HR00
Poziv na broj: 301220

SWIFT: ESBCHR22

Svrha uplate: Za obnovu odsjeka u Petrinji UFZG

Zahvaljujemo na pomoći.

Dear all,

the devastating earthquake that struck Petrinja and the surrounding area inflicted significant damage also to our Location Department in Petrinja, which has been the cradle of teacher education in the Republic of Croatia since 1821.

Standing in solidarity with our colleagues and students in Petrinja who are experiencing extremely difficult moments due to suffering and destruction caused by the earthquake, we invite all who can to contribute to the renovation and normal functioning of our faculty building in Petrinja.

In order to ensure conditions for the continued work of our colleagues and students as soon as possible, we invite you to make the payment according to the following instruction:

Recipient: University of Zagreb, Faculty of Teacher Education (UFZG), Savska cesta 77, 10 000 Zagreb

IBAN: HR9124020061500080595

Model: HR00

Reference number: 301220

SWIFT: ESBCHR22

Purpose of payment: For the reconstruction of the Petrinja Department of the UFZG

We are grateful for your help.