Natječaj za Erasmus+ stručnu praksu, akademska godina 2021./2022., prvi krug

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 unutar programskih zemalja (KA131) u ak. god. 2021./2022.

Sve informacije vezane za Natječaj dostupne su na web stranici Sveučilišta u Zagrebu: http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/1-krug-natjecaja-za-mobilnost-studenata-erasmus-strucna-praksa-akademska-godina-202122/

Dokumentacija se dostavlja Ects koordinatorici Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, doc. dr. sc. Jeleni Parizoska, isključivo elektroničkim putem, na e-mail: .

Krajnji rok za dostavu dokumentacije Ects koordinatorici Učiteljskog fakulteta je petak, 24.09.2021., do podneva, odnosno i ranije ovisno o planu početka mobilnosti (vidjeti tekst Natječaja).

Za sva eventualna pitanja, obratite se Uredu za znanost i međunarodnu suradnju (na ) ili Ects koordinatorici Učiteljskog fakulteta (na ).