Neslužbeni i privremeni rezultati Provjere predispozicija za razvoj posebnih sposobnosti – srpanj 2021.

Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu objavljuje privremene, neslužbene rezultate Provjere predispozicija za razvoj posebnih sposobnosti održanih od 5. do 7. srpnja 2021. godine u Čakovcu, Petrinji i Zagrebu.

Rezultati su pod šifrom koja se sastoji od prva dva slova imena, prva dva slova prezimena i zadnjih pet znamenki OIB-a.

U prvom stupcu se nalazi ŠIFRA, drugi stupac “K” su bodovi kineziološke provjere, stupac “H” su bodovi provjere govora, stupac “G” su bodovi glazbene provjere i stupac “L” su bodovi likovne provjere. U stupcu “U” se nalazi ukupno ostvareni broj bodova (bez dodatnih bodova temeljem srednje glazbene škole, dodatnih postignuća ili tri strana jezika).

Rok za prigovor je 48 sati od trenutka objave (11. srpnja 2021. u 10:00).

Prigovori se podnose isključivo putem e-pošte na adresu prigovor[at]ufzg.hr

Svi prigovori će se provjeriti i na njih će se odgovoriti na adresu e-pošte s koje ste ih poslali. Na prigovore će biti odgovoreno u ponedjeljak, 12. srpnja 2021 tijekom dana.

PDF datoteku s rezultatima možete preuzeti ovdje – Privremeni, neslužbeni rezultati Provjere predispozicija za razvoj posebnih sposobnosti – UFZG – srpanj 2021.