Vremenik / Upute / Upisi #2021 – rujanski rok

Provjera predispozicija provodi se na Učiteljskom fakultetu!

Za Provjere predispozicija za razvoj sposobnosti potrebnih za uspješnije razvijanje učiteljskih kompetencija, a koje nisu obuhvaćene državnom maturom potrebno je izvršiti uplatu u bilo kojoj poslovnici banke, FINE, poslovnici HP-Hrvatske pošte ili putem internet bankarstva.

PODACI ZA UPLATU

PLATITELJ: Ime Prezime, OIB pristupnika-kandidata, adresa
PRIMATELJ: Učiteljski fakultet, 10000 Zagreb, Savska c. 77
IBAN: HR9124020061100639639

POD POZIV NA BROJ OBAVEZNO NAVESTI JEDNO OD NAVEDENOG:
OIB(pristupnika)-01 ako je prijava za Zagreb
OIB(pristupnika)-02 ako je prijava za Petrinju
OIB(pristupnika)-03 ako je prijava za Čakovec
MODEL: HR00
OPIS PLAĆANJA: Troškovi provjere predispozicija
IZNOS: 350,00kn (slovima: tristotineipededest kuna)

Prilikom ispunjavanja uplatnice poziv na broj mora biti OIB kandidata koji pristupa provjeri sposobnosti i šifra lokacije kojoj se pristupa!

Primjer uplatnice za prijavu Provjere predispozicija

• Prijava je važeća isključivo ako je pristupnik pravovremeno izvršio uplatu i prijavio namjeru upisa na jedan ili više studijskih programa Učiteljskog fakulteta putem portala www.postani-student.hr
  • Neovisno o broju prijavljenih studijskih programa na Učiteljskom fakultetu, prijavljuje se i plaća SAMO JEDNA Provjera!
  • Vrijeme, mjesto i raspored pristupanja Provjeri bit će objavljen 3. rujna 2021. godine (petak) na stranicama Fakulteta
  • Na Provjeru je potrebno donijeti osobnu iskaznicu i dokaz o izvršenoj uplati (kopiju uplate).

Molimo pristupnike – kandidate da imaju u vidu da se UPISOM STUDIJSKOG PROGRAMA na određenoj lokaciji – Odsjek (Zagreb, Petrinja ili Čakovec) opredjeljuju i za mjesto studiranja. Nakon upisa, zbog organiziranja i uspješnog izvođenja nastave, prelasci tijekom studiranja nisu mogući osim u posebnim slučajevima predviđenim Pravilnikom o studiranju Učiteljskog fakulteta.

VREMENIK RAZREDBENOG POSTUPKA I UPISA STUDENATA U 1. GODINU STUDIJA U AKADEMSKU GODINU 2021./2022.

JESENSKI (RUJANSKI) UPISNI ROK 2021./2022.

Prijave za upis i razredbeni postupak (unose ih pristupnici)
Prijave za rujanski rok primat će se samo za one studijske programe na kojima će ostati slobodnih mjesta nakon završenih upisa u srpanjskom razredbenom roku. Broj slobodnih mjesta objavit će se na oglasnim pločama i internetskim stranicama Fakulteta, Sveučilišta u Zagrebu (www.unizg.hr), te na stranicama NISpVU-a
www.postani-student.hr
22. srpnja do 27. kolovoza 2021.
Prijave za provjeru posebnih sposobnosti za upis na Učiteljskom fakultetu
Dodatnu provjeru posebnih sposobnosti provodi Učiteljski fakultet. Prijava se vrši uplatom sredstava (350,00kn) na IBAN fakulteta. Jedna uplata vrijedi za sve tri lokacije (potrebno je naznačiti prvi izbor).
do 27. kolovoza 2021.
Provjera posebnih sposobnosti
Prema rasporedu Učiteljskog fakulteta na stranici
www.ufzg.unizg.hr
6. rujna 2021.
(ponedjeljak)
Unošenje rezultata provjere posebnih sposobnosti u NISpVU 10. rujna 2021.
Unošenje rezultata ostalih dodatnih postignuća učenika u NISpVU Unosi Fakultet kojemu je potrebno dostaviti odgovarajuće dokaze.
Dokumentaciju pristupnici moraju dostaviti
do 25. lipnja 2021. poslati poštom na adresu uz naznaku:

Učiteljski fakultet
Savska cesta 77
(dodatna postignuća – studentska služba)

do 10. rujna 2021.
Unošenje rezultata državnih i nekih međunarodnih natjecanja, koji se vrednuju za upis Unosi u NISpVU – Središnji prijavni ured Agencije za znanost i visoko obrazovanje do 10. rujna 2021.
Rok za žalbe na rezultate provjere posebnih sposobnosti 12. rujna 2021.
Žalbe zbog netočnosti unosa podataka o rezultatima dodatnih učeničkih postignuća u NISpVU podnose se u roku od 48 sati nakon objave rezultata. Žalbe se podnose Fakultetu isključivo elektronički. Fakultet će se o žalbama očitovati također isključivo elektronički. 12. rujna 2021.
Konačni ispravci u NISpVU
Unosi ih Fakultet – nakon žalbi o rezultatima dodatnih učeničkih postignuća.
14. rujna 2021.
Objava konačnih rang-lista za upise u studijske programe na stranici postani-student.hr 15. rujna 2021.
Upisi na Učiteljski fakultet
Fakultet će objaviti detaljne upute na web stranici www.ufzg.unizg.hr
17. rujna 2021. (sve lokacije)