Najava znanstveno-stručnog skupa – Mediji u ranom odgoju i obveznom obrazovanju

Znanstveno-stručni skup “Mediji u ranom odgoju i obveznom obrazovanju” nastao je s ciljem dopune studijskih programa na nastavničkim fakultetima u obliku stručnoga usavršavanja. Organiziran je kao spoj teorijskoga i praktičnoga dijela. Nakon usavršavanja sudionici će biti upoznati s najnovijim informacijama vezanima uz podučavanje medijske pismenosti u razrednoj i predmetnoj nastavi, uz metodiku poučavanja o medijima, bitnu ulogu jezika u medijima, a okušat će se i u izradi vlastitih medijskih sadržaja. Predavači i voditelji radionica iskusni su znanstvenici i stručnjaci koji se problematikom medija bave s različitih aspekata.
Skup će se održati 5. studenog 2021. godine na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Program skupa možete preuzeti ovdje – Program znanstveno-stručnog skupa “Mediji u ranom odgoju i obveznom obrazovanju”