Odluka o izboru temeljem javnog natječaja

Dekan prof. dr. sc. Siniša Opić, donosi ODLUKU

I.

Temeljem raspisanog javnog natječaja za radno mjesto IV. vrste, interni naziv: čistačica, koeficijent složenosti poslova 0,601, jedan izvršitelj (m/ž) te sklapanje ugovora o radu na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Odsjeku Učiteljskog fakulteta u Čakovcu objavljenog na internet stranicama HZZ-a od 25. listopada 2021., oglasnim stranicama N.N.-a, br. NN 117/2021 od 29. listopada 2021. te na Internet stranicama ustanove od 25. listopada 2021., odabrana je pristupnica Nataša Vrbanec koja ispunjava formalne uvjete natječaja: 1. niža stručna sprema, 2. jedna (1) godina radnog staža.

II.

U roku do uključivo 8. studenog 2021. prijavu na natječaj predalo je ukupno devet (9) pristupnica, te je nakon provedenog postupka na temelju prijedloga Povjerenstva za provedbu javnog natječaja odlučeno kao u točki I. ove Odluke.

Odluku (PDF) možete preuzeti ovdje – Odluka o izboru temeljem javnog natječaja čistačica Čakovec 29. 11. 2021.