eTwinning inicijativa

Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu je dio eTwinningove inicijative za ustanove za obrazovanje učitelja i nastavnika od 2020. godine. U sklopu navedene inicijative na Učiteljskom fakultetu se kontinuirano odvijaju aktivnosti upoznavanja nastavnog i znanstveno-nastavnog osoblja i studenata svih studijskih programa s eTwinningom te se provode eTwinningovi projekti.

U sklopu inicijative eTwinninga za studente studijskih programa na sve tri lokacije (u Zagrebu, Čakovcu i Petrinji) ponuđeni su eTwinningovi izborni kolegiji koje studenti mogu slobodno odabrati tijekom svoga studija.

The Faculty of Teacher Education (University of Zagreb) has been a part of the eTwinning Teacher Training Institutes (TTI) Initiative (renamed in 2021 as  eTwinning Initial Teacher Education (ITE)) since 2020. In accordance with the Initiative, the Faculty continuously implements various introductory activities to eTwinning for its student teachers and professors. Also, students are welcome to actively participate in collaborative international eTwinning projects by enrolling in elective courses offered at all three locations of the Faculty (Zagreb, Čakovec and Petrinja).