Obrana završnog specijalističkog rada - Kunić, S.

Sunčica Kunić će imati javnu obranu specijalističkog rada na temu "Vrednovanje dramskog odgojnog rada i njegovih ishoda u nižim razredima osnovne škole".

14. listopada 2022. - 15:00

14. listopada 2022. - 16:30

SUNČICA KUNIĆ branit će završni specijalistički rad: “Vrednovanje dramskog odgojnog rada i njegovih ishoda u nižim razredima osnovne škole” u petak, 14. listopada 2022. u 15.00 sati na Učiteljskom fakultetu u Zagrebu, Savska cesta 77 – Vijećnica, 3. kat, soba br. 330 pred Povjerenstvom u sastavu:

• doc. dr. sc. Damir Miholić, predsjednik i vanjski član (Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu)
  • izv. prof. dr. sc. Iva Gruić, članica
  • prof. dr. sc. Vladimira Velički, mentorica i članica

Poziv na obranu (PDF) možete preuzeti ovdje – Obavijest o javnoj obrani specijalističkog rada – Kunić, S.