Odluka o izboru temeljem javnog natječaja

Dekan prof. dr. sc. Siniša Opić donosi Odluku temeljem raspisanog javnog natječaja za radno mjesto položaj I. vrste – voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica, interni naziv: tajnik/tajnica u Uredu dekana, jedan izvršitelj (m/ž) te sklapanje ugovora o radu na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu objavljenog na Internet stranicama HZZ-a, u trajanju od 04. kolovoza 2020. do 12. kolovoza 2020., oglasnim stranicama N.N.-a, br. NN 93/2020 od 19. kolovoza 2020. te na internet stranicama ustanove od 31. srpnja 2020. odabrana je pristupnica Marija Petričević koja najbolje ispunjava kriterij prethodnog radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, te poznavanje engleskog jezika, s obzirom da imenovana ima 17 godina radnog staža, te potvrdu o poznavanju engleskog jezika na razini C2 – Certificate of Proficiency in English, University of Cambridge, ESOL Examinations.

Cijelovitu Odluku kao PDF možete preuzeti ovdje – Odluka o izboru temeljem javnog natječaja tajnik – tajnica u uredu dekana 2. 10. 2020.