Javna objava Odluke o odabir kandidata temeljem raspisanog javnog natječaja

Dekan prof. dr. sc. Siniša Opić, donosi ODLUKU

I

Temeljem raspisanog javnog natječaja za radno mjesto – položaj II. vrste – voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica, interni naziv radnog mjesta: viši referent za studentske poslove u Zagrebu, jedan izvršitelj (m/ž) te sklapanje ugovora o radu na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu objavljenog na Internet stranicama HZZ-a, u trajanju od 16. listopada 2020. do 26. listopada 2020., oglasnim stranicama N.N.-a, br. 115/2020 od 21. listopada 2020. te na Internet stranicama ustanove od 15. listopada 2020. odabrana je pristupnica Katarina Kokanović koja ispunjava sve formalne natječajne uvjete: 1. završen preddiplomski studij – prvostupnik, odnosno prijašnji VŠS, 2. jedna (1) godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, 3. poznavanje rada na računalu (MS Office), 4. poznavanje engleskog jezika, te je ista ostvarila najveći broj bodova na testiranju radi provjere znanja, sposobnosti i vještina potrebnih za obavljanje poslova radnog mjesta – pisanoj provjeri znanja poznavanja rada na računalu (MS Office) i engleskog jezika.

II
U roku do uključivo 29. listopada 2020. prijavu na natječaj predalo je ukupno pedeset osam (58) pristupnika, te je nakon provedenog postupka na temelju prijedloga Povjerenstva za provedbu javnog natječaja odlučeno kao u točki I. ove Odluke.

Tekst Odluke u PDF-u možete preuzeti ovdje – Odluka o izboru temeljem javnog natječaja viši referent za studentske poslove u Zagrebu 10.11. a2020