Proslava 50. obljetnice Odsjeka za obrazovne studije Učiteljskog fakulteta

Jučer smo u Auli Sveučilišta svečano obilježili 50. obljetnicu našeg Odsjeka za obrazovne studije koji je nositelj obrazovnih aktivnosti usmjerenih na stjecanje profesionalnih kompetencija učitelja još od davne 1971. godine. Proslavi su osim dekana prof.dr.sc. Opića, rektora prof.dr.sc. Borasa i prorektorice prof.dr.sc. Čuković-Bagić nazočili i gosp. Tomislav Paljak, državni tajnik Ministarstva znanosti i obrazovanja, mr.sc. Katarina Milković, zamjenica pročelnika Ureda za obrazovanje Grada Zagreba, dr.sc. Dubravka Brezak Stamać, ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje te dekani sastavnica Sveučilišta s kojima naš Odsjek surađuje, kao i prodekani našeg Fakulteta i drage kolegice i kolege koji vrijedno rade u okviru predmetnog Odsjeka. Sa zadovoljstvom vas možemo izvijestiti da smo tom prilikom s predstavnicima Sveučilišta uspjeli dogovoriti i otvaranje novih radnih mjesta na našem Odsjeku za obrazovne studije.