Poništenje natječaja za radno mjesto – suradnik u Uredu za znanost i međunarodnu suradnju

Poništava se javni natječaj za radno mjesto II. vrste – ostala radna mjesta II. vrste, interni naziv: suradnik u Uredu za znanost i međunarodnu suradnju, u Uredu za znanost i međunarodnu suradnju Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu – 1 izvršitelj (m/ž), te sklapanje ugovora o radu na određeno vrijeme do povratka na posao zaposlenice s bolovanja ili rodiljnog ili roditeljskog dopusta, u punom radnom vremenu, na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, objavljen na oglasnim stranicama N.N.- a, br. 2/2023 od 4. siječnja 2023. te na Internet stranicama ustanove od 2. siječnja 2023.

Odluku možete vidjeti ovdje.