Upisi na modul Pedagoško-psihološkog obrazovanja za nastavnike

S obzirom na novonastalu situaciju i preporuku Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo odgađa se početak nastave na modulu PPO-a i produžuju se upisi do 15. travnja 2020. O početku nastave bit ćete pravovremeno obaviješteni. Molim Vas pratite informacije na našem portalu 2co2.

Nastava za polaznike na Modulu cjeloživotnog obrazovanja Pedagoško-psihološko obrazovanje za nastavnike (Modul PPO) na Učiteljskom fakultetu u Zagrebu, Savska cesta 77, će početi u ožujku/travnju 2020. Upisi su u tijeku i traju do kraja ožujka.

Modul PPO je program razlikovne edukacije za nastavnike koji u okviru svog visokoškolskog obrazovanja nisu stekli pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje, a koje im je nužno za izvođenje nastave u osnovnim i srednjim školama.

Modul PPO traje dva semestra, a njegovim završetkom stječe se 60 ECTS-bodova.

Zainteresirani nastavnici mogu se javiti na sljedeće kontakte: