Potpisan bilateralni ugovor o suradnji između Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti, Ehwa Womans University u Seulu

U travnju 2023. godine, prodekanica za nastavu i studente izv. prof. dr. sc. Višnja Rajić i potpredsjednica OMEP-a za Europsku regiju doc. dr. sc. Adrijana Višnjić Jevtić, posjetile su Ehwa Womens University u Seulu, Južna Koreja i održale pozvana predavanja za studente. Tijekom posjeta raspravljalo se o mogućnostima daljnje suradnje s Ehwa Womens University u Seulu te je potpisan bilateralni ugovor o suradnji Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Ehwa Womans University u Seulu, Južna Koreja.