OBAVIJEST O UPISU U VIŠE GODINE U AKADEMSKOJ GODINI 2023./2024.

• Upis u više godine studija za akademsku godinu 2023./2024. za redovite i izvanredne studente obavljat će se od 17. do 26. srpnja 2023. i od 01. do 29. rujna 2023. (Zagreb i Petrinja), od 17. do 25. srpnja 2023 i od 01. do 29. rujna 2023. (Čakovec).

• Upis ćemo u cijelosti obaviti online, prema sljedećim koracima:

1. studenti se u više godine upisuju putem STUDOMATA (omogućen je pristup sa vlastitih računala)
  2. uplatiti troškove upisa u iznosu od 27 eura (svi studenti) i uplatiti troškove školarine – prema izračunu iz studomata (Odluka o visini troškova upisa, visini participacije studenata u troškovima studija i o drugim vidovima plaćanja studenata sveučilišnih studija na Učiteljskom fakultetu u akademskoj godini 2023./2024.)
  3. putem linka na stranici UFZG (pod studentska služba, Pristup upisnom listu https://www.ufzg.unizg.hr/form/  ) otvara Vam se UFZG kreator dokumenata (ulogirati se sa svojom AAIEDU lozinkom, korisničko ime je bez domene @ufzg.hr) gdje je potrebno odabrati UPISNI LIST (skraćenica UL – s desne strane ekrana)
  4. potrebno je ispuniti upisni list (obavezno ispunjavanje lokacije fakulteta, odnosno svih polja), na kraju upisnog lista omogućeno je stavljanje privitaka, gdje je potrebno priložiti dokaz o uplati za upisninu 27 eura (svi studenti), školarinu (svi izvanredni studenti i redoviti ukoliko imaju troškove školarine – vidjeti u studomatu kod upisa koliki je trošak školarine), troškove stručno-pedagoške prakse (samo izvanredni studenti prijediplomskog studija RPOO – za 2. godinu studija 132,72 eura; za 3. godinu studija 132,72 eura) – dokaz o uplati mora biti poslan kao slika ili PDF. Bez stavljenog privitka sa svim potrebnim uplatama na kojem se jasno vidi datum izvršenja transakcije upis se neće moći obaviti!
  5. Nakon što završite proces, sve automatski stiže u studentsku službu. Tek nakon što studentska služba provede upis, u studomatu će vam biti naznačeno da je upis obavljen u cijelosti.

NAPOMENA:

• rate se plaćaju prema Odluci (odnosi se samo na školarine za upis viših godina studija):
    • ako je cjelokupni iznos školarine do 135,00 eura plaća se jednokratno
    • ako je iznos školarine do 400,00 eura plaća se na dvije jednake rate