Dodjela dekanovih nagrada studentima za akad. god. 2022./2023.

Dekan prof. dr. sc. Siniša Opić dodijelio je 15. studenog 2023. godine Dekanove nagrade studentima Učiteljskoga fakulteta za izvanredan uspjeh na studiju i Posebne dekanove nagrade za sportske uspjehe, promociju Učiteljskoga fakulteta te za volonterske aktivnosti unutar humanitarne udruge Učitelji za djecu, kao i za sudjelovanje u timskom umjetničkom projektu organizacije humanitarne predstave “Božićni san male Klare” u sklopu aktivnosti izbornog kolegija “Odgoj za dobrotu”. Zahvalnice su dodijeljene studentima koji su dali svoj volonterski doprinos u pripremi i organizaciji programa svečane proslave povodom obilježavanja Dana Učiteljskoga fakulteta i Svjetskog dana učitelja 5. listopada ove godine. Nagrađenim studentima su, uz dekana, osobno čestitali i prodekanica za nastavu i studente izv. prof. dr. sc. Višnja Rajić i prodekan za poslovanje i razvoj Fakulteta prof. dr. sc. Mario Dumančić. Obraćajući se prisutnima, dekan je posebno istaknuo napore i izvanredan doprinos Studentskoga zbora Učiteljskoga fakulteta u organizaciji prošlogodišnjeg humanitarnog Adventa Sveučilišta u Zagrebu te naglasio kako je izuzetno ponosan na izvrsne rezultate studenata Učiteljskoga fakulteta tijekom studija, ali posebno na njihovo veliko srce i mnoge humanitarne aktivnosti koje samoinicijativno pokreću. Također je naglasio kako su uvjeti studiranja trenutno teški zbog cjelovite obnove matične zgrade Fakulteta od potresa i izvođenja nastave na mnogim lokacijama. Na kraju je svima zahvalio na dobroj suradnji tijekom realizacije projekta obnove te izrazio nadu da će završetak obnove biti prema planu, čime će kvaliteta nastavnog procesa u preuređenim, protupotresno sigurnim i tehnički moderno opremljenim prostorima biti podignuta na vrlo visoku razinu.