UNICEF/UFZG – Javni poziv

Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu i UNICEF objavljuju JAVNI POZIV za odabir recenzenata KURIKULUMA ZA TRENING TRENERA SVEUČILIŠNIH NASTAVNIKA razvijenog u okviru projekta Ureda UNICEF-a za Hrvatsku i Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu “Unaprjeđivanje inkluzivnosti inicijalnog obrazovanja odgojitelja djece rane i predškolske dobi”.
Pozivaju se zainteresirane/i kolegice i kolege da na elektroničku adresu voditeljice projekta dejana.bouillet[at]ufzg.hr do 20. travnja 2020. godine pošalju životopis i iskažu interes za recenziranje Kurikuluma za trening trenera sveučilišnih nastavnika za unaprjeđivanje inkluzivnosti inicijalnog obrazovanja odgojitelja djece rane i predškolske dobi.
Opseg teksta je cca 55 kartica bez priloga, odnosno 70 kartica teksta s prilozima. Za recenzente je predviđena naknada u iznosu od 3.000,00 kn (bruto).

U životopisu je potrebno pokazati zadovoljavanje 3 od 5 kriterija:

1. poznavanje hrvatskog jezika (nije ga potrebno dodatno dokazivati)
  2. iskustvo u planiranju, izvođenju i vrednovanju kurikuluma/treninga, vidljivo u sudjelovanju u projektima, objavljenim stručnim ili znanstvenim radovima i pripremi usporedivih kurikulumaa/treninzima
  3. dobro poznavanje koncepta inkluzivnog obrazovanja, vidljivo u radovima, nastavnom iskustvu i/ili sudjelovanju u projektima
  4. dobro poznavanje sustava ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, vidljivo u radnom iskustvu povezanom s ranim i predškolskim odgojem i obrazovanjem i/ili
  5. iskustvo u recenziranju kurikuluma/studijskih programa, vidljivo u broju i predmetu obavljenih recenzija.

Izbor dva recenzenta izvršit će Koordinacijski odbor projekta i o tome poslati pisanu obavijest svim prijavljenim kandidatima/kandidatkinjama do 30. travnja 2020. godine.

prof. dr. sc. Dejana Bouillet, voditeljica projekta