Natječaj za Erasmus+ stručnu praksu

Objavljen je 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA103) za akademsku godinu 2020./21. Tekst Natječaja nalazi se OVDJE.

Prvi krug Natječaja namijenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele početi u periodu 1. kolovoza 2020. – 15. veljače 2021.

Rok za online prijave je ponedjeljak 15. 6. 2020. u 12h (postoji mogućnost i ranijeg zatvaranja natječaja u slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava / odnosno, produžetka u slučaju dostupnosti sredstava).

VAŽNO: postupak prijave je ovaj put, uslijed izvanrednih okolnosti epidemije i potresa, predviđen isključivo elektroničkim putem. Predviđeno je da svaki student-prijavitelj ispunjava svoju online prijavu, a da nakon toga dostava popratne prijavne dokumentacije ide isključivo preko koordinatora sa sastavnica.

Za pitanja javiti se ECTS koordinatorici: Jelena Parizoska, ects-koordinator[at]ufzg.hr