Erasmus + projekt DEAL – završni seminar

U petak 18. rujna na Učiteljskom fakultetu održan je završni seminar Erasmus+ DEAL projekta Razvoj pismenosti i učenje jezika za učenike mlađe dobi u nepovoljnom položaju.

Na cjelodnevnom seminaru predstavljeni su svi projektni rezultati: Zbirka primjera dobre prakse, Aktivnosti za razvoj pismenosti, Baza podataka i priručnik za provoditelje. U radu se sudjelovali odgojitelji, učitelji, ravnatelji, stručni suradnici iz obrazovnih ustanova i volonteri nevladinih udruga. Osim kolega s Učiteljskog fakulteta, rezultate su predstavljali i kolege iz partnerske Osnovne škole Ivana Gundulića.
Povratne informacije sudionika seminara su izvrsne, a mi se veselimo što će osmišljene aktivnosti i materijali doprijeti do onih kojima su potrebni u svakodnevnom radu s djecom.

Ovim seminarom završava dvogodišnji rad na Erasmus+ DEAL projektu kojem je nositelj Učiteljski fakultet.

Više o projektnih rezultatima možete naći na: https://project-deal.eu/rezultati/