Neslužbeni i privremeni rezultati Provjere predispozicija za razvoj posebnih sposobnosti – rujan 2020.

Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu objavljuje privremene, neslužbene rezultate Provjere predispozicija za razvoj posebnih sposobnosti održanih 7. rujna 2020. godine u Zagrebu.

Rezultati su pod šifrom koja se sastoji od prva dva slova prezimena, prva dva slova imena i zadnjih pet znamenki OIB-a.

U prvom stupcu se nalazi ŠIFRA, drugi stupac “K” su bodovi kineziološke provjere, stupac “H” su bodovi provjere govora, stupac “G” su bodovi glazbene provjere i stupac “L” su bodovi likovne provjere. U stupcu “U” se nalazi ukupno ostvareni broj bodova (bez dodatnih bodova temeljem srednje glazbene škole ili tri strana jezika).

Rok za prigovor je 10. rujna 2020. u 8:00. Pravo prigovora imaju samo kandidati koji su pristupili rujanskom roku.

Prigovori se podnose isključivo putem e-pošte na adresu prigovor[at]ufzg.hr

Svi prigovori će se provjeriti i na njih će se odgovoriti na adresu e-pošte s koje ste ih poslali. Na prigovore će biti odgovoreno u četvrtak, 10. rujna 2020. tijekom dana.

PDF datoteku s rezultatima možete preuzeti ovdje – Neslužbeni rezultati provjere predispozicija – rujan 2020.