JAVNI POZIV za iskazivanje interesa

Na temelju članka 7. i članka 8. Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave, pozivamo Vas na iskazivanje interesa za pružanje usluge tehničke pripreme kvalitativnih i kvantitativnih podataka u istraživanju Hrvatske zaklade za znanost „Modeli odgovora na odgojno-obrazovne potrebe djece izložene riziku socijalne isključenosti u ustanovama ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja (MORENEC)“.

OPĆI PODACI O NARUČITELJU

Sveučilište u Zagrebu Učiteljski fakultet, Savska cesta 77, 1000 Zagreb
Telefon: 01 6327 300, fax: 01 6177 860
Internetska adresa: www.ufzg.unizg.hr

UVJETI

• završena srednja škola
  • iskustvo u pripremi podataka za statističke obrade
  • poznavanje rada u programu Excel

OPIS POSLA

Transkripti i unos podataka prikupljenih tijekom istraživanja primjenom sljedećih mjernih instrumenata:

1. Upitnik za procjenu etioloških i fenomenoloških aspekata rizika socijalne isključenosti djece rane i predškolske dobi (verzija za roditelje i verzija za odgojitelje)
  2. Achenbach-ova (2000) Ček lista ponašanja djece (CBCL, verzija za predškolsku dob)
  3. Upitnik za procjenu kvalitete pedagoške prakse u odnosu na djecu izloženu riziku socijalne isključenosti
  4. Strukturirani intervjui za odgajatelje
  5. Strukturirani intervjui za stručne suradnike
  6. Strukturirani intervjui za djecu
  7. Vinjete za odgojitelje i stručne suradnike.

Očekivani opseg posla je okvirno 16.000 upitnika i 250 transkripata intervjua.

NAKNADA ZA OBAVLJENU USLUGU

Sukladno specifikaciji troškovnika projekta za uslugu je predviđena naknada od 3,00 kn po upitniku i 38,00 kn po transkriptu.

ROK IZVRŠENJA USLUGE

Sukladno dinamici provedbe projekta, od 2021.-2023. godine.

ROK I NAČIN ISKAZIVANJA INTERESA

Interes se iskazuje elektronskim putem, na elektroničku adresu
uz prilaganje životopisa kojim se dokazuje ispunjavanje uvjeta ovog poziva.
Rok za iskazivanje interesa je 15. srpanj 2021. godine. Zakašnjele prijave neće se razmatrati.

Voditeljica projekta:
prof. dr. sc. Dejana Bouillet