Online konferencija o rizicima socijalne isključenosti djece i mogućnostima njihove prevencije u ustanovama ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja pod nazivom Kvalitetan rani i predškolski odgoj i obrazovanje: ključan čimbenik prevencije nepovoljnih razvojnih ishoda djece“ održat će se 12. veljače 2022.

Istraživački tim projekta Hrvatske zaklade za znanost „Modeli odgovora na odgojno-obrazovne potrebe djece izložene riziku socijalne isključenosti u ustanovama RPOO“ (MORENEC), predvođen prof. dr. sc. Dejanom Bouillet organizira online konferenciju pod nazivom: KVALITETAN RANI I PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE: KLJUČAN ČIMBENIK PREVENCIJE NEPOVOLJNIH RAZVOJNIH ISHODA DJECE.

Konferencija koja će se održati putem ON24 aplikacije u subotu, 12. veljače 2022. godine, organizira se u suradnji Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Agencije za odgoj i obrazovanje i Alfe d.d.

Konferencija je posvećena predstavljanju rezultata istraživanja o rizicima socijalne isključenosti djece i mogućnostima njihove prevencije u ustanovama ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja.

Predviđeno trajanje konferencije je od 9.00 do 14.00 sati, a za više informacija posjetite mrežne stranice MORENEC projekta.

Program je dostupan ovdje, a prijava je moguća putem Ettaedu platforme Agencije za odgoj i obrazovanje.