Izjednačavanje prije stečenog stručnog naziva: magistra nastave i organizacije u osnovnoj školi s akademskim nazivom sveučilišni/a specijalist/ica nastave i organizacije u osnovnoj školi

Sukladno odredbama Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i Zakona o akademskim i stručnim nazivima i akademskom stupnju, diplomanti poslijediplomskog stručnog studija Suvremena osnovna škola, mogu zatražiti da im se izda potvrda o izjednačavanju prije stečenog stručnog naziva s akademskim nazivom sveučilišni/a specijalist/ica nastave i organizacije u osnovnoj školi.

Za izdavanje potvrde o izjednačavanju stečenog stručnog naziva: magistra nastave i organizacije u osnovnoj školi s akademskim nazivom sveučilišni/a specijalist/ica nastave i organizacije u osnovnoj školi potrebno je popuniti zahtjev i uputiti ga Učiteljskom fakultetu.

Zahtjev se podnosi putem e-maila na referada[at]ufzg.hr ili poštom na adresu: Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Savska cesta 77, 10000 Zagreb.

Zahtjev za izjednačavanje naziva – poslijediplomski

izv. prof. dr. sc. Višnja Rajić