Raspored pristupnika za Provjeru predispozicija – ČAKOVEC #2022

Objavljujemo raspored pristupnika za Provjeru predispozicija za razvoj posebnih sposobnosti koja će se održati 5. srpnja 2022. godine u Čakovcu.

PAŽLJIVO PROČITAJTE SVE NAPISANO DA BISTE IZBJEGLI MOGUĆE PROBLEME!

S OBZIROM NA NAJAVLJENE TEMPERATURE ZRAKA OBAVEZNO SA SOBOM PONESITE I VODU

Provjere za sve pristupnike počinju navedenog dana u 9:00 sati. Predviđeni je završetak svih provjera do 14:30 sati.

Pažljivo pročitajte niže napisane upute i imajte ih na umu prilikom dolaska na postupak provjere.

1. Na dan provjere OBAVEZNO dođite na parkiralište Fakulteta u Čakovcu u 8:00 – Dr. Ante Starčevića 55, 40000 Čakovec.
  2. Da bismo smanjili broj osoba koje se nalaze pred Fakultetom, ljubazno molimo roditelje, rodbinu, pratnju i sve one koji ne sudjeluju izravno u postupku provjere, da čekaju negdje dalje od zgrade Fakulteta (možete sjediti u okolnim kafićima, a s obzirom da će postupak trajati do cca. 14:30, možete otići u razgledavanje Čakovca).
  3. Potražite info-pult na kojem se nalazi slovna oznaka skupine kojoj pripadate (A, B, C, D)
  4. Tamo će vas dočekati predstavnici Učiteljskog fakulteta koji će:
    1. provjeriti jeste li na popisu
    2. provjeriti vaš identitet
    3. dati vam detaljne upute što i kako dalje
  5. Od tog trenutka nadalje, SLUŠATE UPUTE predstavnika Fakulteta koji brine o vašoj skupini i ponašate se u skladu s njima.

Pristupnici koji nisu na popisu, provjeri će pristupiti u SRIJEDU, 6. srpnja 2022., isključivo u Zagrebu. Oni će se javiti u 8:00 na INFORMACIJE (kod glavnog ulaza u zgradu u Zagrebu, ponijeti sa sobom dokaz o uplati) da ih se rasporedi u odgovarajuću skupinu.

Kako čitati tablicu?
Tablica je prikazana abecedno prema šiframa. Prvi stupac prikazuje vašu šifru. Šifra je potrebna zbog zaštite osobnih podataka prema Uredbi o zaštiti osobnih podataka.

Šifra se sastoji od prva dva slova vašega imena, prva dva slova vašega prezimena i zadnjih pet znamenki vašeg OIB-a.
Primjer: Ako se zovete IME, PREZIME i vaš OIB je 12345678697, onda će vaša šifra biti IMPR78697.

Drugi stupac je glavna skupina (A, B, C, D…) koja određuje u kojem terminu pristupate određenoj provjeri.

Najlakše ćete se pronaći ako koristite mogućnost “Find” (pronađi) u Vašem pregledniku ili PDF čitaču. Navedenu mogućnost aktivirate istovremenim pritiskom tipaka “CTRL”+”F”. Upišete svoju šifru i vidjet ćete koja ste skupina (ili samo pogledajte abecedno popis).

Pristupnici dolaze na testiranje u prikladnoj opremi za vježbanje. Obavezno ponesite vodu!

Prije polaska na provjeru predispozicija (razredbeni postupak) provjerite jeste li ponijeli sve što Vam je potrebno:

• Osobna iskaznica ili putovnica
  • Dokaz o uplati troškova razredbenog postupka (uplatnica)
  • Jeste li već obukli opremu za vježbanje (uobičajena za nastavu tjelesne kulture)
  • Gumica za kosu (da Vam kosa ne smeta prilikom kineziološke provjere)

Kandidat/kinja koji ima završenu osnovnu glazbenu i/ili plesnu/baletnu školu, presliku svjedodžbe o završenom školovanju predaje ispitivaču u skupini u kojoj pristupa provjeri.

OVDJE MOŽETE PREUZETI POPIS PRISTUPNIKA PO SKUPINAMA

ŠIFRIRANI POPIS PRISTUPNIKA PO GRUPAMA – ČAKOVEC, 5. 7. 2022.