Posjet dekana veleučilišta Politécnico de Leiria prof. dr. sc. Pedro Gil Frade Morouço Učiteljskom fakultetu

Dekan veleučilišta Politécnico de Leiria prof. dr. sc. Pedro Gil Frade Morouço posjetio je 7. veljače 2023. nove urede Fakulteta u Zagrepčanki prilikom službenog posjeta Zagrebu. Dekana je primio prof. dr. sc. Damir Velički, prodekan za znanost, umjetnost i međunarodnu suradnju.

Prilikom susreta razgovaralo se o projektima obnove u koje su oba visoka učilišta trenutno uključena. Ustanovljena je velika sličnost između dvaju fakulteta te se razgovaralo o mogućnostima projektne suradnje i razmjene osoblja, kao i mogućim prvim koracima pri uspostavi bilateralne suradnje.