Početak nastave u akademskoj godini 2023./2024. – Središnjica u Zagrebu

Akademska godina 2023./2024. na Sveučilištu u Zagrebu počinje u ponedjeljak 2. listopada 2023. godine.

Nastava na Učiteljskom fakultetu za studente viših godina prijeddiplomskog studija Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja i integriranih prijediplomskih i diplomskih Učiteljskih studija počinje u ponedjeljak 2. listopada 2023. i prvi tjedan organiziraju se isključivo predavanja. Raspored je za studente dostupan na 2CO2.

Nastava za studente  1. godine prijediplomskog studija Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja i integriranih prijediplomskih i diplomskih Učiteljskih studija  počinje u ponedjeljak, 2. listopada 2023. Za ove studente organizira se Tjedan dobrodošlice prema rasporedu na mrežnim stranicama Fakulteta.

Nastava za studente  1. godine diplomskog studija Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja počinje u ponedjeljak, 9. listopada 2023.

Sastanak Uprave Fakulteta i pročelnika ili njihovih zamjenika sa studentima prve godine Učiteljskog fakulteta u Zagrebu, održat će se u ponedjeljak, 2. listopada 2023. u prostorima Studentskog centra (kinodvorana) prema sljedećem rasporedu:

9:00 – 10:00 Učiteljski studiji

10:00 – 11:00 Studij ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja

5. listopada je Dan Učiteljskog fakulteta i Svjetski dan učitelja te je nenastavni dan.