Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ ključna aktivnost 1 (KA131) – međunarodna mobilnost prema trećim zemljama koje nisu pridružene programu

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ Ključna aktivnost 1 (KA131) – međunarodna mobilnost prema trećim zemljama koje nisu pridružene programu, razdoblje mobilnosti: od 13.11.2023. do 30.06.2024. (aktivan link), za aktivnosti:

• poučavanja (STA) – nastavno osoblje (kod aktivnosti poučavanja moguća je kombinacija s osposobljavanjem),
  • osposobljavanja (STT) – nastavno i nenastavno osoblje.

Rok za prijavu: zaključno do 27. listopada 2023.

Rok za prikupljanje dokumentacije od Ureda za znanost i međunarodnu suradnju: 25. listopada 2023.

Za ishođenje dokumentacije od Učiteljskog fakulteta, molimo prijavitelje da poštuju internu proceduru sadržanu u ovoj OBAVIJESTI.

Molimo prijavitelje da pažljivo pročitaju tekst Natječaja i Upute uz Natječaj te da se upoznaju s prijavnom dokumentacijom.

Ured za znanost i međunarodnu suradnju () stoji na raspolaganju za sva moguća pitanja ili nedoumice u vezi s prijavom na ovaj Natječaj.