Posjet francuskog atašea za obrazovnu suradnju pri Francuskom veleposlanstvu Učiteljskome fakultetu

Francuski ataše za obrazovnu suradnju pri Francuskom veleposlanstvu gosp. Benoît Le Dévédec posjetio je u srijedu, 4. listopada 2023. Učiteljski fakultet kako bi održao sastanak s dekanom prof. dr. sc. Sinišom Opićem i izv. prof. dr. sc. Višnjom Rajić, prodekanicom za nastavu i studente. Sastanku su prisustvovale i gđe Andreja Silić i Slađana Domladovac, više savjetnice za predškolski odgoj pri Agenciji za odgoj i obrazovanje. Sastanak je bio vrlo plodonosan te su dogovorene sljedeće zajedničke aktivnosti i mogućnosti buduće suradnje.