Novi ciklus programa Osnove kazališne pismenosti

Centar za cjeloživotno obrazovanje Učiteljskog fakulteta u Zagrebu u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje organizira dvodnevni program stručnog usavršavanja:  “OSNOVE KAZALIŠNE PISMENOSTI“

Zainteresirani ste za razvoj kompetencija za analizu i kritičko promišljanje o kazališnim predstavama za djecu i mlade? Zanima vas analiza doživljaja i smisla predstave s djecom? Želite saznati više o važnosti posredovanja između odgojitelja / učitelja i djece prilikom zajedničkog odlaska na kazališnu predstavu? Onda je za vas dvodnevni program pod nazivom “Osnove kazališne pismenosti (Kako gledati predstavu za djecu?)“.

Više o programu, kao i načinu prijave, trajanju, cijeni, možete pročitati na stranicama Centra za cjeloživotno obrazovanje.