Javna obrana doktorskog rada - Hruškar Franić, M.

Monika Hruškar Franić, branit će doktorski rad: "Uloga izvanškolskih i izvannastavnih aktivnosti u razvoju učenika primarnoga obrazovanja".

27. rujna 2021. - 12:00

27. rujna 2021. - 14:00

Učiteljski fakultet Sveučilšta u Zagrebu, Savska cesta 77, 10000, Zagreb   View map

Monika Hruškar Franić, branit će doktorski rad: “Uloga izvanškolskih i izvannastavnih aktivnosti u razvoju učenika primarnoga obrazovanja”

Mentorica: izv. prof. dr. sc. Višnja Rajić

Javna obrana doktorskog rada održat će se u ponedjeljak, 27. rujna 2021. u 12:00 sati u Vijećnici Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Savska 77 (soba br. 330), a pred Povjerenstvom za ocjenu i obranu doktorskog rada u sastavu:

• Prof. dr. sc. Siniša Opić, predsjednik
  • Izv. prof. dr. sc. Marina Đuranović, članica
  • Prof. dr. sc. Neven Hrvatić, vanjski član (Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu)

Obavijest (PDF) o javnoj obrani možete preuzeti ovdje – Obavijest o javnoj obrani – Hruškar, M.

NAPOMENA: Svim zainteresiranima omogućen je nadzirani uvid u doktorski rad u Knjižnici Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.