Javna obrana doktorskog rada - Paljušaj, A.

Ana Paljušaj, mag. prim. educ., branit će doktorski rad: "Uloga medija u sudjelovanju adolescenata u vršnjačkom nasilju".

26. listopada 2021. - 11:00

26. listopada 2021. - 13:00

Ana Paljušaj, mag. prim. educ., branit će doktorski rad: “Uloga medija u sudjelovanju adolescenata u vršnjačkom nasilju”

Mentor: doc. dr. sc. Tomislav Topolovčan

Javna obrana doktorskog rada održat će se u utorak, 26. listopada 2021. u 11:00 sati u Vijećnici Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Savska 77 (soba br. 330, 3. kat), a pred Povjerenstvom za ocjenu i obranu doktorskog rada u sastavu:

• prof. dr. sc. Siniša Opić, predsjednik
  • izv. prof. dr. sc. Marina Đuranović, članica
  • izv. prof. dr. sc. Goran Livazović, vanjski član (Filozofski fakultet Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera Osijeku)

NAPOMENA: Svim zainteresiranima omogućen je nadzirani uvid u doktorski rad u Knjižnici Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.