Javna obrana teme doktorskog rada - Olujić, I.

Ivana Olujić, dipl. prof. hrvatskog jezika i književnosti branit će temu doktorskog rada: "Uloga kvalitete suradnje i temeljnih psiholoških potreba učitelja razredne nastave zaposlenih u redovnoj nastavi u objašnjenju njihovog poslovnog i životnog zadovoljstva".

21. rujna 2021. - 11:00

21. rujna 2021. - 13:00

Ivana Olujić, dipl. prof. hrvatskog jezika i književnosti branit će temu doktorskog rada: “Uloga kvalitete suradnje i temeljnih psiholoških potreba učitelja razredne nastave zaposlenih u redovnoj nastavi u objašnjenju njihovog poslovnog i životnog zadovoljstva”

Mentorice:

• doc. dr. sc. Nevenka Maras i
  • prof. dr. sc. Majda Rijavec

Javna obrana teme doktorskog rada održat će se u utorak, 21. rujna 2021. u 11.00 sati u Vijećnici Učiteljskog fakulteta u Zagrebu, Savska cesta 77, a pred Povjerenstvom za javnu obranu u sastavu:

• Doc. dr. sc. Irena Klasnić, predsjednica
  • Izv. prof. dr. sc. Marina Đuranović, članica
  • Prof. dr. sc. Ljiljana Kaliterna Lipovčan, vanjska članica (Institut društvenih znanosti Ivo Pilar u Zagrebu)
  • Izv. prof. dr. sc. Daria Tot, zamjena člana za obranu

Obavijest o javnoj obrani (PDF) možete preuzeti ovdje – Obavijest o javnoj obrani rada – Olujić