Javna obrana teme doktorskog rada - Soldo, R.

Ružica Soldo, prof. matematike i informatike branit će temu doktorskog rada: "Uloga kvalitete suradnje i samoefikasnosti u objašnjenju poslovnog i životnog zadovoljstva učitelja matematike".

21. rujna 2021. - 10:00

21. rujna 2021. - 12:00

Ružica Soldo, prof. matematike i informatike branit će temu doktorskog rada: “Uloga kvalitete suradnje i samoefikasnosti u objašnjenju poslovnog i životnog zadovoljstva učitelja matematike”
Mentorice:

• doc. dr. sc. Nevenka Maras i
  • prof. dr. sc. Majda Rijavec

Javna obrana teme doktorskog rada održat će se u utorak, 21. rujna 2021. u 10.00 sati u Vijećnici Učiteljskog fakulteta u Zagrebu, Savska cesta 77, a pred Povjerenstvom za javnu obranu u sastavu:

• izv. prof. dr. sc. Marina Đuranović, predsjednica
  • doc. dr. sc. Irena Klasnić, članica
  • prof. dr. sc. Ljiljana Kaliterna Lipovčan, vanjska članica (Institut društvenih znanosti Ivo Pilar u Zagrebu)
  • izv. prof. dr. sc. Daria Tot, zamjena člana za obranu

Obavijest (PDF) o obrani možete preuzeti ovdje – Obavijest o javnoj obrani teme doktorskog rada – Ružica Soldo