Obavijest o javnoj obrani teme doktorskog rada - Matijević, K.

Katarina Matijević branit će temu doktorskog rada Motivacija izbora učiteljske profesije, konstruktivistička nastava i vještine mišljenja kao prediktori poučavanja inovativnog učenja u osnovnoj školi .

13. srpnja 2021. - 13:00

13. srpnja 2021. - 3:00

Katarina Matijević, magistra logopedije branit će temu doktorskog rada: “Motivacija izbora učiteljske profesije, konstruktivistička nastava i vještine mišljenja kao prediktori poučavanja inovativnog učenja u osnovnoj školi”

Mentor: doc. dr. sc. Tomislav Topolovčan