Hrvatska za 5

U TV emisiji Hrvatska za pet Učiteljski fakultet u Zagrebu predstavljala je prof. dr. sc. Anka Jurčević Lozančić zajedno s našim studentima. U emisiji se problematiziralo kolika je važnost ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja. O tome su govorili prof. dr.sc. Lidija Vujičić, dekanica Učiteljskog fakulteta u Rijeci, prof. dr.sc. Anka Jurčević Lozančić, Učiteljski fakultet u Zagrebu, Arijana Plahutar, pedagog savjetnik te Anita Šipek, magistra ranog i predškolskog odgoja, savjetnica. Temu su komentirali i roditelji predškolaca Antonija Vrgoč Hrepić i Boris Hrepić, kao i Josip Hrgović i Lucija Kostadin, studenti Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.