Donacija računala i kartica mobilnog interneta

Drage kolegice i kolege, dragi zaposlenici Učiteljskog fakulteta, drage studentice i studenti,

u ovoj teškoj situaciji u kojoj se nalazi naš Fakultet, Odsjek u Petrinji, raduje nas sljedeća lijepa vijest. Danas smo našim studentima te nastavnom i nenastavnom osoblju koji su posebno bili pogođeni potresom dodijelili na korištenje desetak računala koje je doniralo Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Ukupno smo dobili donaciju u vrijednosti od 50 prijenosnih računala te ćemo preostala računala uručiti sljedeći tjedan. Također su UNICEF i tvrtka TELEMACH zajednički donirali 50 kartica neograničenog mobilnog interneta do kraja srpnja kako bi studenti mogli izvršavati svoje ispitne i nastavne obveze. Ministarstvu i svim donatorima zahvaljujemo na njihovim donacijama koje će uvelike pomoći da se rad naših nastavnika i studenata vrati u normalnu radnu svakodnevicu.

Dekan,

prof.dr.sc. Siniša Opić