Prvi broj službenog biltena Ureda za znanost i međunarodnu suradnju Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Drage kolegice i kolege, studentice i studenti,

pred Vama je prvi broj službenog biltena Ureda za znanost i međunarodnu suradnju Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Nadamo se da će vam informacije sadržane u ovom biltenu biti zanimljive i najavljujemo izlazak novog broja u lipnju, ljetnog izdanja.

A za sve dodatne informacije, primjedbe i prijedloge, kontaktirajte nas na . Voljeli bismo dobiti isječke Vaših iskustava s Erasmus razmjena, kao i prijedloge tema koje biste voljeli da predstavimo u novom broju. Pišite nam!

Srdačan pozdrav,

Uredništvo

Bilten UF ZIMS-a Godina I., broj 1. Proljeće 2021.