Poziv za promociju

Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu objavljuje poziv na promociju kandidata koji su završili preddiplomski studij Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja (diplomirali u 2019. godini).

Radi se o promociji studenata koji su bili pozvani 20. ožujka 2020. godine, a koja je zbog epidemiološke situacije bila otkazana.

Promocija će se održati u četvrtak 17. lipnja 2021. na Učiteljskom fakultetu u Zagrebu, Savska cesta 77.

Planirano je održavanje promocije na otvorenom, ukoliko vremenski uvjeti budu nepovoljni onda će se ista održati u sportskoj dvorani, te u tom slučaju u vašoj pratnji unutar dvorane može biti jedna osoba.

Molimo sve kandidate te pratnje da ponesu maske i drže se epidemioloških mjera.

Prva skupina s promocijom počinje u 11:00 sati, a druga u 13:00 sati. Molimo kandidate kojima je promocija u 11 sati da dođu ispred drugog ulaza Fakulteta u 10:15 sati, a kandidati kojima je promocija u 13 sati da dođu ispred drugog ulaza Fakulteta u 12:15 sati.

Ukoliko ste preuzeli diplomu molimo da je ponesete na dan promocije.

Ovdje možete preuzeti popise studenata:

Promocija u 11 sati (popis) – PDF

Promocija u 13 sati (popis) – PDF