Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./2021.

Povjerenstvo za Rektorovu nagradu pregledalo je studentske radove koje su predložile sastavnice Sveučilišta u Zagrebu. Na temelju prijedloga Povjerenstva, rektor prof. dr. sc. Damir Boras nagradio je ukupno 186 radova za Rektorovu nagradu u pet kategorija.

Ovdje možete preuzeti popis imena dobitnika Rektorove nagrade u akademskoj godini 2020./2021. za najbolje studentske znanstvene i umjetničke radove, posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova te za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici, a popis je objavljen i na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu http://www.unizg.hr.

S Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu nagrađeni su sljedeći studentski radovi:

• iz područja društvenih znanosti: Mišljenje studenata učiteljskog i odgojiteljskog studija o obrazovnoj tranziciji
    • autorice: Katja Heraković i Helena Kovač; mentorica: doc. dr. sc. Adrijana Višnjić Jevtić;

• iz umjetničkog područja Klaunesa i snagator – lutkarska slikovnica, virtualna pričaonica i izložba
    • autorica: Romana Tanković; mentorica: prof.dr. sc. Diana Zalar.

Čestitamo dobitnicama Rektorove nagrade i njihovim mentoricama!