Proslava Dana Učiteljskoga fakulteta i Svjetskog dana učitelja 5.10.2021.

U utorak, 5. listopada 2021. godine obilježili smo Dan Učiteljskoga fakulteta i Svjetski dan učitelja, a ujedno je predstavljena i nova Uprava Učiteljskoga fakulteta za mandatno razdoblje 2021./2022.-2023./2024. Svečanu akademiju svojom su nazočnošću uveličali gosp. Zoran Milanović, predsjednik Republike Hrvatske te brojni ostali visoki dužnosnici Vlade, Hrvatskog sabora, rektor našeg i rektori drugih sveučilišta, dekani i prodekani ostalih sastavnica Sveučilišta u Zagrebu te ravnatelji agencija i ustanova s kojima Učiteljski fakultet uspješno surađuje. Radujemo se predstojećem razdoblju obnove zgrada naših triju odsjeka, a svim nastavnicima i studentima želimo uspješnu i plodonosnu novu akademsku godinu 2021./2022.

Dekan,

Prof. dr. sc. Siniša Opić