POTPISIVANJE UGOVORA ZA USLUGE IZRADE PROJEKTNE DOKUMENTACIJE ZA SVEOBUHVATNU OBNOVU SREDIŠNJICE UČITELJSKOGA FAKULTETA OD POTRESA

Danas, 31.12.2021. je u sklopu provedbe projekta Cjelovite obnove zgrade Učiteljskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Savska cesta 77, Zagreb, referentni broj Ugovora o dodjeli bespovratnih financijskih sredstava FSEU.2021.MZO.042 i Dodatak br. 1 Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za operacije koje se financiraju iz Fonda solidarnosti Europske unije, potpisan Ugovor s ponuditeljem CAPITAL ING d.o.o., Zagreb za usluge izrade projektne dokumentacije za sveobuhvatnu obnovu zgrade od potresa, Savska cesta 77, Zagreb (Obnova infrastrukture i opreme u području obrazovanja oštećene potresom) u vrijednosti od 2.189.000,00 kn bez PDV-a, odnosno 2.736.250,00 kn s PDV-om.