Natječaji za stipendije za studentsku razmjenu u ak. god. 2022./2023.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaje za studentske razmjene u ak. god. 2022./2023. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Natječaji za dodjelu stipendija iz sveučilišnih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru 2022./2023. objavljeni su za:

• National Sun Yat-sen University (Tajvan/Kina),
  • Nacionalno sveučilišta u Singapuru (NUS),
  • Chonnam National University, Južna Koreja,
  • Universidad de Chile (Čile),
  • City University of Hong Kong,
  • Sveučilište Murdoch, Australija,
  • University of Guadalajara (Mexico).

Rok za prijave: 28. lipnja 2022. (datum primitka!), a za više informacija posjetite mrežne stranice Sveučilišta: http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/natjecaji-za-stipendije-za-studentsku-razmjenu-u-ak-god-20222023/.

Studente koji će se prijaviti za razmjenu na jednom od gore istaknutih sveučilišta, molimo da o tome pošalju obavijest na: .