Potpisan Dodatak Sporazuma Međimurske županije i Učiteljskog fakulteta o dodatnom sufinanciranju obnove vanjske ovojnice

20. rujna 2022. na Odsjeku u Čakovcu potpisan je Dodatak Sporazuma o međusobnoj suradnji Međimurske županije i Učiteljskog fakulteta. Sporazum su potpisali župan Međimurske županije Matija Posavec i dekan prof. dr. sc. Siniša Opić. Potpisivanju su nazočile prodekanica Odsjeka u Čakovcu prof. dr. sc. Blaženka Filipan-Žignić te v.d. Pročelnice za kulturu, obrazovanje i sport MŽ-e Nives Kolarić Strah. Ovim Dodatkom Sporazuma Županija Međimurska obvezala se da će iz proračuna za 2022. godinu financirati obnovu vanjske ovojnice na zgradi Odsjeka UF-a u Čakovcu s dodatnih 500.000 kn čime je nastavljena dosadašnja uspješna suradnja Odsjeka Učiteljskog fakulteta u Čakovcu s Međimurskom županijom na čelu sa županom Posavcom.