RASPORED I OBAVIJEST O UPISU U 1. GODINU STUDIJA U AKADEMSKOJ GODINI 2022./2023. (JESENSKI ROK)

Upisi u 1. godinu studija u akademskoj godini 2022./2023. (jesenski rok) na Učiteljskom fakultetu bit će organizirani prema unaprijed utvrđenom rasporedu.

• Molimo da ponesete vlastite kemijske olovke i jedan crni flomaster (srednje debljine)

KANDIDATI UPISU PRISTUPAJU OSOBNO ILI PO OPUNOMOĆENIKU (punomoć mora biti ovjerena od strane javnog bilježnika).

Kandidati kojima su propisane mjere samoizolacije (isključivo uz potvrdu liječnika) ne pristupaju fizički upisu, već se trebaju javiti na sljedeće e-mail adrese:

Za Zagreb:

Za Čakovec:

Za Petrinju:

PRISTUP UPISU NAKNADNO NIJE MOGUĆ!

Provjerite jeste li ponijeli ove dokumente:

• rodni list, domovnicu (e građanin ili preslika) i svjedodžbu o državnoj maturi (ukoliko je imate, ponesite presliku)
  • osobnu iskaznicu i fotokopiju osobne iskaznice
  • upisni broj pristupnika u Središnjem prijavnom uredu
  • 2 fotografije (za matični list i obrazac za X-icu 4 x 6 cm)
  • uplatnicu na 250,00 kuna
  • uplatnica na 500,00 kuna – samo IZVANREDNI STUDENTI RANOGA I PREDŠKOLSKOGA ODGOJA I OBRAZOVANJA stručna praksa za 1. godinu studija
  • uplatnica 7.200,00 kn – redoviti studenti koji su već iskoristili pravo upisa na teret Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa (plativo u dvije jednake rate)

ili 9.200,00 izvanredni studenti RANOGA I PREDŠKOLSKOGA ODGOJA I OBRAZOVANJA (plativo u dvije jednake rate)

Primjer ispunjene uplatnice 1

Primjer ispunjene uplatnice 2

UPISI SE VRŠE PREMA OSTVARENOM MJESTU NA RANG LISTI PREMA SLJEDEĆEM RASPOREDU:

ZAGREB

ZAGREB – SRIJEDA 21.09.2022.:

SVI KANDIDATI U 9 SATI, SOBA BROJ 11 (REFERADA – PRIZEMLJE)

ČAKOVEC

ČAKOVEC – SRIJEDA 21.09.2022.:

UPISI TRAJU od 9,00  do 12,00 sati.

Mole se svi kandidati da dođu u 9,00 sati, soba br. 18 (ZGRADA 1 – PRIZEMLJE)

PETRINJA

PETRINJA – SRIJEDA 21.09.2022.:

REDOVITI STUDENTI (UČITELJSKI STUDIJ I RANI I PREDŠKOLSKI OGOJ I OBRAZOVANJE) U 9 SATI ISPRED ZGRADE FAKULTETA

IZVANREDNI STUDENTI RANI I PREDŠKOLSKI OGOJ I OBRAZOVANJE  U 11 SATI ISPRED ZGRADE FAKULTETA