Potpisivanje Sporazuma o suradnji između Učiteljskoga fakulteta i Akademije odgojno-obrazovnih znanosti Hrvatske

Dekan Učiteljskoga fakulteta prof. dr. sc. Siniša Opić i predsjednik Akademije odgojno-obrazovnih znanosti Hrvatske (AOOZH) prof. dr. sc. Ante Rončević potpisali su danas, 8. svibnja 2023. Sporazum o suradnji između dviju ustanova koji uključuje suradnju u području odgoja i obrazovanja, provedbu zajedničkih stručno-istraživačkih projekata, zajedničku organizaciju i sudjelovanje na konferencijama, simpozijima, seminarima i drugim stručnim skupovima, povezivanje nastavnog, istraživačkog i stručnog rada s gospodarskim i drugim subjektima te razvijanje suradnje između dviju institucija u svrhu poboljšanja kvalitete obrazovanja.

Vjerujemo da ćemo s Akademijom ostvariti dugogodišnju plodonosnu suradnju.

Prof. dr. sc. Siniša Opić, dekan