Obavijest o održanim svečanim promocijama Učiteljskoga fakulteta

U petak, 15. prosinca 2023. održane su promocije magistara i prvostupnika Učiteljskoga fakulteta u kinodvorani Studentskog centra u Zagrebu u Savskoj cesti 25, budući da je matična zgrada Fakulteta trenutno u postupku cjelovite obnove od potresa. Na prvoj promociji u 9 sati promovirana su 154 sveučilišna magistra Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, a na promociji u 11:30 122 sveučilišna prvostupnika Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja. Na promociji u 14 sati promovirana su 104 sveučilišna magistra primarnog obrazovanja. Svečanu promociju vodili su dekan Učiteljskoga fakulteta prof. dr. sc. Siniša Opić i prodekanica za nastavu i studente izv. prof. dr. sc. Višnja Rajić. Svim promoventima čestitamo te im želimo mnogo uspjeha u budućem radu.