Predavanje o Erasmus+ natječaju

Pozivamo vas na online informativno predavanje o Erasmus+ natječaju za mobilnost studenata za studijski boravak, koje će se održati u srijedu, 28. veljače, s početkom u 9 sati, putem Zoom platforme. Na predavanju će biti predstavljene sve relevantne informacije o mogućnostima sudjelovanja u Erasmus+ programu putem navedenog natječaja, postupku prijave, dostupnim destinacijama te koracima koje trebate poduzeti kako biste se uspješno prijavili za Erasmus+ mobilnost.

Predavanje će održati ECTS koordinatorica Učiteljskog fakulteta, doc. dr. sc. Adrijana Višnjić Jevtić i voditeljica Ureda za znanost i međunarodnu suradnju, Ana Hunček.

Ovo je prilika da saznate više o mogućnostima mobilnosti, stjecanju novih iskustava i upoznavanju drugih kultura, što će vam ne samo obogatiti studentski život, nego i pružiti vrijedne vještine i spoznaje za vašu buduću karijeru.

Poveznica i pristupni podaci za predavanje nalaze se u nastavku:

Passcode: 930557

Za sva pitanja obratite nam se na , Ured za znanost i međunarodnu suradnju Učiteljskog fakulteta.