Posjet kanadskoga veleposlanika Alana Bowmana Učiteljskom fakultetu

Kanadski veleposlanik u Republici Hrvatskoj gospodin Alan Bowman održao je na Učiteljskom fakultetu 25. svibnja predavanje pod naslovom: Multiculturalism, Diversity and  Inclusion in Canada u sklopu kolegija Anglofone kulture prof. dr. sc. Lovorke Zergollern-Miletić s Katedre za obrazovanje učitelja engleskog jezika.

Prije predavanja veleposlanik Alan Bowman i gđa Ida Mahečić Bajović, savjetnica za politiku, medije i odnose s javnošću Veleposlanstva susreli su se s dekanom prof. dr. sc. Sinišom Opićem te je na prijateljskom sastanku, na kojem su s Učiteljskog fakulteta još bili prisutni izv. prof. dr. sc. Damir Velički, prodekan za znanost, umjetnost i međunarodnu suradnju, prof. dr. sc. Zergollern-Miletić i gđa Ida Javorski Milošić, voditeljica Ureda za znanost i međunarodnu suradnju, bilo govora o mogućnostima buduće suradnje.