Otvorenje Studentskog boravka u Središnjici u Zagrebu

Drage kolegice i kolege, dragi zaposlenici Učiteljskog fakulteta, drage studentice i studenti,

čast mi je obavijestiti vas da smo jučer svečano otvorili novouređeni Studentski boravak u našoj Središnjici u Zagrebu koji je stradao uslijed velike poplave u ljeto 2020. godine kada je razina vode dosezala čak 70 cm. Također su prije nekoliko mjeseci obnovljene i vraćene u funkciju i poplavljene učionice u prizemlju. Ovim putem pohvaljujem sve studentice, studente, njihove prijatelje i ostale koji su sudjelovali u soboslikarskim radovima i uređenju interijera Boravka te su uz vrlo mala financijska sredstva od strane Fakulteta, ali uz uložen veliki angažman i trud, sami taj prostor učinili lijepim i ugodnim mjestom za boravak, učenje i odmor naših studenata. Na stotinjak metara kvadratnih studenti sada mogu raditi na računalu, svirati, pripremati didaktičke materijale za praksu ili se družiti u središnjem prostoru. Nadamo se da će ovaj Studentski boravak biti glavno mjesto okupljanja naših studenata te će ga se uvijek rado sjećati i nakon završetka studija.

Dekan,

Prof. dr. sc. Siniša Opić